Taş Mahall : Değerli Süs Taşları, Akik Taş İsimlik,Tesbih,Sedef Objeler,Fosil Ürünler,Nadir Hediyelik Ürünler...

HAKKIMIZDA

Tasmahall.com İpekyolu Madencilik ve Dış Tic. Ltd. Şti’nin doğal taşlar konusunda yurt genelinde ürün ve hizmetlerinin segilendiği platformdur.

Mineraller bir zamanlar gelişigüzel ve bilimsel olmayan şekillerde tanımlanırlardı. Bilim adamları yavaş yavaş mineralleri ayırmaya başladı. Halen doğada, 3.000 den fazla bilinen mineral vardır. Bu gün bile Dünya’ nın yüzeyini sadece tırmaladığımız düşünülürse bu, her yıl bir çok mineralin keşfedilmesi demektir......

İnsanlık tarihi boyunca ender bulunuşları, çekici renkleri ve sertlikleri ile diğerlerinden ayırımlı değerlendirilen ender taşlara “kıymetli taşlar” denilmektedir. Çok bulunabilen fakat görünüşleriyle beğeni kazanan ve süs eşyası olarak kullanılan taşlara da “yarı kıymetli taşlar” denilir. Sonuç olarak mineraller topluluğu ve çeşitliliği olan süs taşları İPEKYOLU MADENCİLİK’ in kurucularının ilgisini çekmiştir. On sene öncesine kadar,hobi olarak başlayan taş merakı, bu gün ise gerekli alt yapının ve ar-ge çalışmalarının tamamlanmasıyla profesyonelliğe dönüşmüştür.


Tashmahall ismiyle bir birinden güzel, her biri bir birinden farklı dünyanın en güzel taşlarından sevdiklerinize unutamayacakları hediyelerden oluşan ürünlerimizi siz müşterilerimiz için özenle hazırladık, beğeninize sunduk.Ürünlerimiz arasında doğal sedeften kaşık, masaüstü isimlik, akik taşı stres topları, akik taşı bardak altlığı,  akik taşı mücevher kutuları, dekoratif akik taşları ile burç taşları bulunmaktadır. Taş konusunda her geçen gün uzmanlaşan kadromuz, gün geçtikçe ürün çeşitlerimizi artırmakta, her gün yeni bir ürün portföyümüze katılmaktadır.

Takı reyonumuzda, zirkon taşlı antik tarz kolye uçları, küpeler ve yüzükler bulunmaktadır. 

Ayrıca kehribar, akik, inci, mercan, sedef gibi doğal taşlardan tesbih çeşitlerimiz sitemizde sergilenmektedir. Tesbihler kendi imalatımız olup toptan satışlarımız mevcuttur. Toptan tesbih almak isteyenler lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Doğral taştan imal, çok özel hediyeler, davetiyeler, plaketler, isimlikler için bizi arayın. Taşların üzerine işlenmesini istediğiniz isim, logo ve ünvan bilgilerini bilgi@tasmahall.com a gönderdiğiniz takdirde, sizin adınıza yazma işlemini yapıp kargo ile adresine yollarız. 

Konuyla ilgili bir Çin masalı vardır:

Bir bilgeden,mücevher bulmak için yardım isteyen fakir bir adam vardır. “Eğer dileğin bu ise” der bilge, “çakıl taşları bile mücevhere dönüşür.” Bu yanıt, nasıl zengin olacağını öğrenmeyi bekleyen adamı üzer. Basit gerçek ise, eğer insanlar gerçekten sahip olmak isterse, bir taşın bile kıymetli sayılabileceğidir. Değerli taşların bu kadar talep edilmelerinin nedeni az bulunmalarıdır.ADEM KAHRAMAN
TASHMAHALL.COM

 • Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
 • Hızlı Arama
  Hızlı Ürün Arama
 • Döviz Kurları
  EURO
  :
  3,29 TL
  POUND
  :
  4,50 TL
  USD
  :
  2,92 TL
  Son Güncelleme
  29/08/2015 01:00:50
 • Haber Listesi
  Haber listemize kaydolarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
  Adınız
  :
  Emailiniz
  :
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.